poniedziałek, 2 kwietnia 2012

3 kolejne nowości

Teraz mam wolne i czas, aby wstawić tu na bloga, to co zrobiłam :)

4. Reggae kolory
 5. Słoneczniki
 6. Paw

niedziela, 1 kwietnia 2012

Pierwsze kolczyki

To po dluugiej przerwie, po meczarniach dotyczacych tych kolczykow, cos w koncu zrobilam:) Jest ich wiecej, ale to w późniejszych postach. Enjoy!
Z racji tego,ze nikt nie zaglada tutaj, to nie wysilam sie do tej notatki.

1. Effy
 2. Żółto-niebieskie
 3. Jack Daniel's