niedziela, 1 kwietnia 2012

Pierwsze kolczyki

To po dluugiej przerwie, po meczarniach dotyczacych tych kolczykow, cos w koncu zrobilam:) Jest ich wiecej, ale to w późniejszych postach. Enjoy!
Z racji tego,ze nikt nie zaglada tutaj, to nie wysilam sie do tej notatki.

1. Effy
 2. Żółto-niebieskie
 3. Jack Daniel's



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Thank you for commenting on my blog!